Потяг з тілами загиблих пасажирів "Боїнга-777" вирушив до Харкова

Новини України / новини
1 129
0
Потяг з тілами загиблих пасажирів "Боїнга-777" вирушив до Харкова

Потяг із тілами загиблих внаслідок катастрофи літака "Малайзійських авіаліній" вирушив із Тореза і розпочав рух у напрямку Харкова через Донецьк.

Про це доповів Президентові голова державної комісії з причин катастрофи літака "Боінг-777" , віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Президент віддав наказ Збройним Силам вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки руху потягу до місця призначення", - йдеться у повідомленні.

Раніше Гройсман заявляв, що пошукові роботи на місці катастрофи завершено. В ході операції було найдено 282 тіла и 87 фрагментів, що належать 16 тілам загиблих.

У Харкові потяг очікує група міжнародних експертів, яка проводитиме експертизу останків.

Нагадаємо, 17 липня на сході України терористи збили пасажирський літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам-Куала-Лумпур. На борту лайнера перебувало 298 осіб.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують