Над зоною АТО обмежили польоти цивільній авіації

Новини України / новини
982
0
Над зоною АТО обмежили польоти цивільній авіації

Державна авіаційна служба розширила територію повітряного простору, на якому заборонила цивільним літакам польоти нижче 7,9 тис. м від поверхні землі над зоною АТО.

Як пояснив глава Державіаслужби Денис Антонюк, "літаки, які летять транзитом вище 290 ешелону - там, де в основному летять Boeing і Airbus (вище 8850 м), летіти можна, але зону обмежень розширили територіально".

Як заявили у відомстві, авіасполучення в зоні АТО буде поновлене після повної стабілізації ситуації в регіоні. Раніше Державіаслужба відкликала сертифікати трьох аеропортів на сході країни до стабілізації ситуації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують