Коломойський пропонує конфісковувати підприємства та майно у прихильників сепаратизму

Новини України / новини
930
0
Коломойський пропонує конфісковувати підприємства та майно у прихильників сепаратизму

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський пропонує конфісковувати підприємства бізнесменів, які підтримують сепаратизм в Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, повідомляє ТСН.

"Держава сьогодні просто зобов'язана провести конфіскацію майна, заводів, акцій прихильників сепаратизму. Всіх тих, хто фінансував і продовжує фінансувати терор в країні. Вдумайся, мало того, що вони вкрали на безконкурсній основі, фактично безкоштовно десятки заводів, енергокомпаній, "Укртелеком", але сьогодні за рахунок цих підприємств Янукович і його прибічники фактично спонсорують вбивство наших громадян", - зазначив Ігор Коломойський.

При цьому вилучене майно передаватиметься до спеціального акціонерного товариства, "в якому акціонерами будуть учасники АТО, ветерани, родичі загиблих".

"Чому одні повинні вмирати за свою країну, а інші продовжувати жирувати?", - додав глава Дніпропетровщини.

У свою чергу, заступник голови ОДА, керівник апарату облдержадміністрації Ігор Корбан вже готовий подумати над схемою реалізації даної ідеї.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.