"Укрзалізниця" підвищить вартість квитків

Новини України / новини
1 192
0
"Укрзалізниця" підвищить вартість квитків

Державна адміністрація залізничного транспорту України ініціює підвищення вартості проїзду в поїздах внутрішнього сполучення у два етапи - по 10% у липні та жовтні 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Як зазначається, "Укрзалізниця" ініціює підвищення вартості проїзду в поїздах внутрішнього сполучення у два етапи - по 10% у липні та жовтні 2014 року, у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім СВ та поїздів Інтерсіті+.

"Тобто підвищення тарифів у грудні 2014 року до грудня попереднього року складе 21%. Тариф на перевезення багажу та вантажобагажу не змінюватиметься", - йдеться у поівдомленні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях з'явився новий сквер: посадили кущі дерену та нові дерева - фото
Світла новина: з тривалого ворожого полону повернувся буковинець Михайло Турецький
На Буковині вогнеборці врятували чоловіка з палаючого підвалу
Сьогодні у Чернівцях попрощаються із воїном Віталієм Міглазовим
10 червня, 2025
Визначили релігійні організації, які можуть бронювати від мобілізації: у переліку є з Буковини
З російського полону звільнили трьох буковинців
Мідна мініатюра темплю та ігрова зона: яким буде громадський простір біля кінотеатру “Чернівці” - фото
ексклюзив
На Буковині розквітло найбільше в Україні поле півоній - милуватися ним можна протягом - десяти днів - відео
Це дуже важливе обладнання: у Чернівцях запрацював лінійний прискорювач
Соборна площа буде вже без гуманітарних наметів: їх швидко демонтовують