В МЗС візит Медведєва до Криму назвали зухвалою провокацією

Новини України / новини
964
0
В МЗС візит Медведєва до Криму назвали зухвалою провокацією

МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку з візитом російського прем'єра Дмитра Медведєва до Криму 25 травня.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ.

"Такі дії з боку офіційної особи РФ розцінюємо як грубе порушення Росією чинного законодавства України, суверенітету нашої держави, норм міжнародного права...", - зазначено у заяві.

У МЗС наголосили, що відвідання головою російського уряду окупованого Криму в день проведення виборів президента України - "особливе зухвальство та свідома провокація з боку Росії, яка спрямована на дестабілізацію ситуації в Україні".

Це суперечить раніше висловленій президентом РФ Володимиром Путіним зацікавленості, щоб вибори в Україні пройшли у мирній та спокійній обстановці, - зазначили у відомстві.

"Вчергове закликаємо російську сторону поважати територіальну цілісність і суверенітет України, скасувати незаконні рішення про анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, дотримуватися норм міжнародного права і двосторонніх договорів", - наполягають у міністерстві.

В МЗС також висунули вимогу керівництву Росії припинити надання підтримки екстремістським і терористичним угрупованням, які з території РФ проникають в східні області України та силою зброї й насильством намагаються перешкодити вільному волевиявленню українського народу.

Як відомо, 25 травня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв розпочав дводенну поїздку до окупованого Криму.

Це вже друга поїздка Медведєва на окуповану територію після псевдореферендуму, що відбувся 16 березня та подальшої окупації території півострова.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: