Вівторок, 03 червня 2025

МЗС направило Кремлю ноту у зв’язку із погіршенням сиуації на кордоні

Новини України / новини
816
0
МЗС направило Кремлю ноту у зв’язку із погіршенням сиуації на кордоні

Міністерство закордонних справ України направило ноту МЗС Росії.

Про це йдеться у повідомленні зовнішньополітичного відомства України.

У ньому, зокрема, зазначено, що такий крок було здійснено у зв’язку з суттєвим погіршенням обстановки на українсько-російському державному кордоні, викликаним активізацією діяльності транскордонних організованих злочинних груп.

"Останнім часом такі інциденти на державному кордоні набувають систематичного характеру, що створює реальну загрозу життю цивільного населення прикордонних районів та українських прикордонників", - наголошують у МЗС.

Російській стороні запропоновано невідкладно провести комплекс спільних заходів на державному кордоні та у прикордонних районах з метою стабілізації ситуації.

"Відсутність відповідного реагування з боку російської сторони розглядатиметься Україною як порушення Росією зобов’язань, визначених положеннями відповідних двосторонніх угод", - підкреслили у відомстві.

МЗС України також закликало Росію якнайшвидше відновити конструктивну співпрацю між прикордонними відомствами двох країн з метою нормалізації ситуації та недопущення подальших порушень режиму державного кордону.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують