МЗС: Росія досі не дала роз’яснень щодо маневрів біля кордону з Україною

Новини України / новини
843
0
МЗС: Росія досі не дала роз’яснень щодо маневрів біля кордону з Україною

Українське дипломатичне відомство не отримало адекватної відповіді на запит щодо військової присутності РФ біля східних і північних кордонів держави.

Про це йдеться в коментарі прес-служби МЗС України.

"У відповіді Російської Федерації на запит України, направлений згідно з п. 16 Віденського документа про заходи зміцнення довіри і безпеки, не міститься вичерпних роз'яснень щодо цілей та місця проведення навчань Південного та Західного військових округів ЗС РФ, які останніми днями проводяться у безпосередній близькості від кордонів України, дати їх завершення, а також кількості і типів залучених до них військових підрозділів", - констатують українські дипломати.

"Більше того, російська сторона відмовилась організувати на добровільній основі, як це передбачено п.18, відвідання суміжних з Україною районів своєї території, в яких проводиться інтенсивна військова діяльність", - наголосили в МЗС.

Українські дипломати висловлюють стурбованість і пропонують провести 28 квітня у Відні передбачені документом консультації для обговорення цього питання.

"На консультації запрошені також й інші держави, які теж висловлювали свою стурбованість військовою діяльністю РФ поблизу українських кордонів", - повідомили в дипломатичному відомстві України.

Нагадаємо, російські війська під виглядом навчань впритул наблизились до України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
14 537
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
8 012
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
5 880
Проколов колеса, щоб не втік: на Буковині перевіряють співробітників ТЦК через конфлікт
4 909
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
4 760
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
4 034
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 995
«Вода чудова. Ідіть купатися»: чернівчани ходять на міський пляж попри заборони
3 902
Обороняв Батьківщину від ворогів: на війні загинув воїн з Буковини Віталій Майстрюк
3 441
Чотири знаки Зодіаку отримають подарунок долі і кардинально змінять життя
3 222