Юрій Луценко став радником Турчинова

Новини України / новини
885
0
Юрій Луценко став радником Турчинова

В.о. президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов своїм указом призначив Юрія Луценка радником президента.

Радниками Турчинова також стали Ігор Семашко і Володимир Горбулін (позаштатний).

Раніше Турчинов призначив 5 нових голів РДА у Закарпатській та Запорізькій областях.

Відповідні укази розміщено на президентському сайті.

Як повідомлялося раніше, Турчинов розпорядився цілодобово охороняти шістьох кандидатів у президенти.

Відтак, держохорона призначена Тимошенко, Порошенку, Богомолець, Добкіну, Ляшку та Тігіпку. Відповідні розпорядження з'явилися на сайті в.о. голови держави.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.