Болгарія відмовилася від Південного потоку

Новини України / Новини світу / новини
1 199
0
Болгарія відмовилася від Південного потоку

У Болгарії прибрали презентаційні труби і прапори "Південного потоку". У жовтні 2013 року на цьому місці за участю представників російського "Газпрому" був зроблений перший зварний шов, як символ початку будівництва російського трубопроводу. Як зазначає ТСН з посиланням на болгарське видання "Биволъ" демонтували труби після того, як "Європарламент вирішив, що проект "Південний потік" не повинен реалізовуватися".

Нагадаємо, що Європейський парламент представив резолюцію, яка передбачає припинення будівництва газопроводу "Південний потік". Документ підготували представники Європейської народної партії, європейських соціалістів, лібералів, "зелених" і консерваторів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався