У Слов’янську захоплену зброю роздають мітингувальникам

Новини України / новини
1 312
0
У Слов’янську захоплену зброю роздають мітингувальникам

Озброєні люди, що захопили в суботу вранці будівлю райвідділу міліції в Слов'янську (Донецька область), зробили це заради зброї.

Як повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України, на даний час у райвідділі знаходиться 20 озброєних чоловіків, які представилися ініціативною групою так званої Донецької республіки.

Мета захоплення – зброя. В черговій частині зберігалось 20 автоматів та понад 400 пістолетів Макарова, а також набої до них, пише УНІАН.

Жодних конкретних умов зловмисники не висувають.

Цю зброю роздають учасникам мітингу, який зараз проходять у Слов`янську.

Нагадаємо, сьогодні зранку міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що в Слов`янську озброєні люди в камуфляжі захопили райвідділ міліції.

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов заяви, що правоохоронні органи вживають заходів з локалізації ситуації у Слов’янську, де озброєні люди захопили райвідділ міліції.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
17 699
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 296
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 571
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 197
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 145
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 972
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 923
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 786
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 487
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
2 460