Глава "Газпрому" заявив, про збільшення ціни на газ для України

Новини України / новини
1 204
0
Глава "Газпрому" заявив, про збільшення ціни на газ для України

Ціна на російський газ для України з II кварталу збільшилася з $268,5 до $385,5 за тисячу кубометрів через подальші неплатежі.

Про це заявив журналістам глава правління "Газпрому" Олексій Міллер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Відповідно до чинного контракту на поставку газу, його ціна для України складе в другому кварталі $385,5", - сказав він.

"Груднева" знижка на газ більше застосовуватися не може. Це визначено й випливає з невиконання українською стороною зобов'язань щодо погашення боргу за поставки газу у 2013 році й відсутністю 100% оплати поточних поставок, і, відповідно, збільшенням боргу за поставлений газ", - заявив Міллер.

"Сума боргу на сьогодні становить $1,711 млрд", - стверджує глава "Газпрому".

При цьому Міллер заявив, що "одночасно з другого кварталу збільшується ставка транзиту російського газу по території України".

"Її зростання складе 10%, як і передбачено формулою розрахунків у контракті на транзит від 2009 року з урахуванням ціни на газ", - додав він.

"Газпром" (MOEX: GAZP) буде платити підвищений тариф за транзит і повністю виконувати свої контрактні зобов'язання", - запевнив глава "Газпрому".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції