Кличко йде в мери Києва

Новини України / новини
1 415
0
Кличко йде в мери Києва

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявляє про намір балотуватися на посаду міського голови Києва.

"Я прийняв зважене рішення балотуватися на посаду мера Києва", - сказав Кличко на з'їзді партії "УДАР" в суботу в Києві, передає прес-служба партії.

"Я хочу зробити Київ істинно європейською столицею, і ми маємо робити нашу країну істинно європейською країною. Всі реформи і всі починання починаються зі столиці", - додав лідер "УДАРу".

Крім того, він підкреслив, що вибори президента України 25 травня мають об'єднати суспільство, а не стати черговою війною всіх проти всіх.

Кличко вважає, що єдина можливість забезпечити єдність і високий рівень легітимності - це висунення єдиного кандидата від демократичних сил.

"Я завжди говорив: це повинен бути кандидат, який отримає найбільшу підтримку громадян, найвищі шанси на перемогу. Сьогодні таким кандидатом є Петро Порошенко. Ми стояли і боролися поруч на Майдані - і ми будемо пліч-о-пліч працювати і над перетворенням України", - відзначив лідер "УДАРу".

Він також висловив переконаність, що якби інші демократичні сили підтримали єдиного кандидата, то отримали загальну перемогу вже в першому турі.

"Це не тільки було б демонстрацією нашої єдності, але й дозволило б зберегти значні кошти для бюджету України", - наголосив Кличко.

Вибори мера Києва відбудуться 25 травня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 750
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 244
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 371
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
3 563
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 248
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 162
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 973
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 944
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 662
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 653


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.