У Харкові, попри заборону суду, зібралися прихильники федералізації

Новини України / новини
1 109
0
У Харкові, попри заборону суду, зібралися прихильники федералізації

Сьогодні вдень у Харкові, незважаючи на судову заборону, розпочалося віче, на якому учасникам заходу пропонують прийняти участь у референдумі за федералізацію.

Людям, які беруть участь у масовому заході, дають бюлетень, в якому пропонується вілповісти на три питання "за" чи "проти".

Зокрема це економічна федералізація ( можливість регіону самостійно вирішувати, куди витрачати свої кошти), народовладдя(влада підкоряється волі народу не лише під час виборів, а упродовж усього часу її діяльності) та мовний суверенітет.

Бюлетені, в яких учасник так званого віче-референдуму може вказати своє прізвище та ім'я, пропонують кинути у мішки, які носять добровольці, пише УНІАН.

Поряд з місцем проведення віче будівлю ОГА охороняють кілька сотень міліціонерів у повному спорядженні. Як повідомлялося раніше, у Харкові проросійські активісти вийшли на мітинг під прапорами Росії та СРСР.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10