Коломойський власним коштом заправив військову техніку

Новини України / новини / Кримська криза
1 747
0
Коломойський власним коштом заправив військову техніку

Голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський власним коштом оплатив паливо для військових частин, що входять до складу Південного оперативного командування.

Про це повідомив заступник Коломойського Борис Філатов на прес-конференції в п'ятницю, пише "Українська правда".

Філатов не уточнив суму, витрачену Коломойським на паливо, проте зазначив, що "це колосальні гроші".

Комендант дніпропетровського штабу нацзахисту Юрій Береза розповів, що за рахунок коштів Коломойського всі частини Південного оперативного командування забезпечені паливом на 50%.

"Військові частини Дніпропетровської та Херсонської областей забезпечені паливом повністю, на 100%", - додав він.

Він також зазначив, що громадські організації, бізнесмени і облдержадміністрація планують до 16 березня закупити, як мінімум 5 тисяч бронежилетів.

"Це бронежилети високого рівня захисту, в тому числі зі складів Бундесверу", - зазначив Береза.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 629
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 073
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 260
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
3 397
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 196
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 105
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 932
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 889
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 631
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 551


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.