Через падіння гривні українці стали скуповувати авто

Новини України / новини
1 031
0
Через падіння гривні українці стали скуповувати авто

В Україні обсяг продажів нових легкових автомобілів в лютому виріс на 20% - до 14,3 тис. одиниць, повідомляє у інформаційно-аналітична групі AUTO-Consulting.

Учасники ринку кажуть, що не очікували такого зростання. За оцінками віце-президента "Віді Груп" Артема Ткаченка, до останнього тижня лютого продажі машин були меншими не тільки порівняно з лютим 2013 року, але і з січнем поточного року, пише "Коммерсант-Украина".

"Все змінилося після 20 лютого, коли гривня почала різко знецінюватися щодо долара і євро. В результаті цей тиждень забезпечив половину продажів за місяць", - повідомив він.

За словами комерційного директора "Hyundai Motor Україна" Геннадія Четверухіна, в першу чергу продажі зросли за рахунок розпродажів дистриб'юторів. Компаніям потрібні були обігові кошти для розрахунків і розмитнення нових машин, тому вони продавали рештки, прив'язуючись до курсу 8-9 грн/$, зазначив Четверухін.

У цілому з початку року в Україні реалізували 25,3 тис. машин (+12,6%). При цьому лідером продажів другий місяць поспіль стала марка Geely. Досягти цього вдалося через більш скромне підвищення цін, ніж у конкурентів, вважає директор з маркетингу групи АІС Сергій Боровик.

Експерти прогнозують, що найближчими місяцями продажі впадуть. На думку Ткаченка, вже у першій декаді березня активність українців знизилася в два рази в порівнянні з лютим.

На об'єм реалізації також вплине те, що ціни на машини піднімуть всі без винятку оператори ринку, додав голова правління "Renault Україна" Ян Птачек.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення