Аваков пояснив чому не затримано Януковича

Новини України / новини
2 016
0
Аваков пояснив чому не затримано Януковича

Екс-президента Віктора Януковича не шукали і не затримували у Криму через побоювання розв'язання збройного протистояння.

Про це заявив в.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков на прес-конференції.

"Я вважаю, що жодного військового протистояння і конфліктів ми допустити не повинні. Скажу вам відверто, що це була одна з причин, чому в ту ніч з Валентином Наливайченком, коли були в Криму, в Севастополі, ми не стали продовжувати жорсткі дії щодо Віктора Януковича... Тому що в цей момент ми розуміли, що це, по суті, провокація силового конфлікту з провокацією сил іноземних держав втрутитися в цей конфлікт... Ми прийняли рішення, що нам доля Криму і доля спокою в цьому місці важливіша, ніж ситуація з Януковичем", - сказав він.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
13 885
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
7 810
У Чернівецькій області попрощаються відразу із п'ятьма захисниками
6 733
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 580
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 152
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 103
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 748
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 726
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 633
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
2 487