Опозиція вимагає від Генпрокурора негайного закриття справ проти активістів Майдану

Новини України / новини
1 039
0
Опозиція вимагає від Генпрокурора негайного закриття справ проти активістів Майдану

Опозиція вимагає від Генпрокурора Віктора Пшонки негайної заяви про закриття всіх 2000 справ проти активістів Майдану.

Про це під час Народного Віче на Майдані у Києві заявив лідер фракції ВО Батьківщина Арсеній Яценюк.

"Звертаємось з вимогою до влади та Генпрокурора Віктора Пшонки: ми вимагаємо негайного оприлюднення заяви про закриття усіх справ проти 2000 активістів Майдану. Ми звільнили 236 наших людей, і 2000 кримінальних справ мають бути негайно закриті", - заявив Яценюк.

"Якщо справи не будуть закриті, ми підемо у мирний наступ. Це буде наша відповідь: вівторок – парламент, ми йдемо боротися за наші права", - заявив Яценюк.

Також він зауважив: "Що стосується провокативних заяв, які оприлюднила прокуратура: що ми повинні звільнити вул.Інститутську, Майдан, ще щось".
"Відповідь наша така – ми є і будемо на Майдані до перемоги",- заявив Яценюк.

Як відомо, зранку 16 лютого активісти Євромайдану звільнили будівлю КМДА: акт про передачу будівлі мерії Києва підписали комендант КМДА Руслан Андрійко та посол Швейцарської конфедерації Крістіан Шоненберг. Глава КМДА Володимир Макеєнко акт передачі не підписав, але увійшов в будівлю мерії.

Перед цим нардеп від Батьківщини Арсен Аваков заявив, що станом на ранок 16 лютого усі формальні умови "закону про амністію" Євромайданом виконані.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.