На Полтащині невідомий розстріляв суддю

Новини України / новини
1 826
0
На Полтащині невідомий розстріляв суддю

У м. Кременчук Полтавської області невідомий розстріляв суддю Автозаводського райсуду і поранив його в хребет і стегно.

Невідомий вистрілив у суддю декілька разів. На місці стрілянини правоохоронці виявили велику кількість крові.

Суддя серйозно постраждав від отриманих кульових поранень і медики доправили його до реанімаційного відділення на кареті швидкої.

У чоловіка діагностували поранення хребта та стегна.

Наразі Крюківським райвідділом Кременчуцького МВ УМВС України в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 "Замах на вбивство" КК України.

Створено слідчу групу. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура м. Кременчука. Хід розслідування взято на контроль прокуратурою Полтавської області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.