Росія дасть $2 млрд. кредиту тоді, коли їй віддадуть $2,7 млрд. за газ

Новини України / новини
1 553
0
Росія дасть $2 млрд. кредиту тоді, коли їй віддадуть $2,7 млрд. за газ

Голова Мінекономрозвитку Антон Силуанов заявив, що Росія надасть Україні другий транш кредиту лише після того, як Україна виконає свої зобов'язання з оплати газу, повідомляє tsn.ua.

"Ми чекаємо виконання зобов'язань українською стороною з розрахунку за газ. Сума там немаленька. З січня повинна бути проплата, вона поки не здійснена, тому хочеться, щоб ми разом виконували одне перед одним наші зобов'язання", - заявив політик.

Україна очікує від Росії другого траншу кредиту в розмірі 2 млрд доларів. 3 млрд Україна вже отримала. А за газ, станом на 23 січня, Україна винна Росії 2,7 млрд доларів, які мала заплатити до 25 січня. Але не заплатила. Нагадаємо, що в Росії пропонують заморозити видачу кредиту Україні. Прохорова хоче почекати відновлення в країні правового порядку.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
6 571
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 356
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 479
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 912
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 239
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 199
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
2 879
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 768
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 568
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
2 353


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.