Кілька областей України накрила снігова буря

Новини України / новини
970
0
Кілька областей України накрила снігова буря

Снігова негода накрила центр та схід України, йдеться у сюжеті ТСН. Життя одразу чотирьох областей - Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Черкаської - паралізував снігопад.

Спільною та найбільшою проблемою для регіонів стала безпорадність комунальних та дорожніх служб. Комунальники кажуть, що просто не встигають прибирати сніг через нестачу снігоприбиральної техніки.

На Черкащині заметілі та снігопад розпочалися 27 січня. Проїзд по області дуже утруднений, хоча рятувальники запевняють, що усі шляхи поки що проїзні.

У Запоріжжі карети швидкої не можуть доїхати до пацієнтів, а зі снігових заметів доводиться діставати навіть шкільні автобуси. Дороги перетворилися на суцільну ковзанку. Водіям радять за можливості утриматися від поїздок у найближчу добу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.