Опозиція назвала сьогоднішнє голосуваня поваленням конституційного ладу

Новини України / новини
1 293
0
Опозиція назвала сьогоднішнє голосуваня поваленням конституційного ладу

Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк заявляє, що голосуванням процедури позбавлення депутатів від опозиції недоторканості є поваленням конституційного ладу.

Про це він заявив журналістам після голосування.

"Ми звертаємось до міжнародного співтовариства. Режим Віктора Янукович і Партія регіонів повністю знищили українську державну владу. Це є ніщо інше , як повалення конституційного ладу та захоплення влади в Україні", - заявив він.

"Їм треба було прийняти зміни до регламенту, які дають можливість саджати опозиційних депутатів за спрощеною процедурою", - зазначив він.

"Тепер 226 рук можуть проголосувати в будь-який момент, будь-де і позбавити депутатів від опозиції недоторканості і можливості боротись за права українців. Це була основна мета сьогоднішнього дійства", - зазначив він.

"Ні Янукович, ні Рибак не мають права підпису цих актів законодавства. Те, що вони спростили процедуру притягнення до кримінальної відповідальності депутатів від опозиції, нас ніяким чином не лякає", - підкреслив Яценюк.

"Але як ми казали, після таких подій, Україну очікує друга хвиля протестних акцій", - наголосив він.

Лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що відтепер в Україні влада повністю узурпована.

"Те що відбулося в українському парламенті свідчить про те, що в Україні як такої законодавчої влади не існує. Парламентаризм в Україні сьогодні помер", - сказав Тягнибок.

Він заявив, що один кримінально-олігархічний клан узурпував виконавчу та судову владу, а після подій у Раді 16 січня і парламент.
"Факт здійснився – узурпована повністю законодавча влада", - заявив Тягнибок.

"Те, що вони в один кошик поназбирували купу законів і повпихували їх під час процессу бюджетного – це є демонстрація безсильності і незаконності цієї влади", - сказав Тягнибок.

"Режим Януковича веде державу до громадянського протистояння. І ті протистояння, які можуть статися завтра, а вони будуть однозначно, за них нестиме відповідальність сааме ця влада", - заявив опозиціонер.

"Тепер своє слово має сказати вулиця", - додав він.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.