Міліція відкрила справу щодо закидання димової шашки до готелю "Прем'єр Палас", під час факельної ходи "Свободи"

Новини України / новини
2 200
0
Міліція відкрила справу щодо закидання димової шашки до готелю "Прем'єр Палас", під час факельної ходи "Свободи"

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом інциденту біля готелю "Прем'єр Палас" 1 січня за участю учасників факельної ходи.

"Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство)", - повідомили прес-службі міліції Києва в четвер.

За словами правоохоронців, вони отримали кілька заяв, в тому числі від співробітника служби безпеки готелю.

"Близько 19.00 на Бульварі Шевченка у Києві невідома особа із числа учасників факельної ходи кинула у приміщення готелю предмет, схожий на димову шашку. Правоохоронці провели огляд місця події та опитали свідків", - йдеться в повідомленні.

Зараз в МВС проводять перевірку.

В інтернеті поширюється відео, де видно, як невідомий закинув димову шашку в парадний вхід готелю.

В Свободі, яка була організатором мітингу, той факс, що інцидент мав місце, підтверджують, але такі дії засуджують і називають їх провокацією.

"Свобода засуджує зазначені провокативні дії. 2 січня 2014 року Політвиконком об'єднання проаналізував результати акції; за результатами перевірки ухвалено рішення про виключення з лав ВО "Свобода" двох осіб, яких було втягнуто в інцидент і які піддалися на провокацію", - йдеться в оприлюденій у четвер заяві.

"Про спланованість і зрежисований характер провокації свідчить хоча б той факт, що обліковий запис (т.зв. "аккаунт"), на якому було викладено змонтоване відео, було створено напередодні, а викладене відео активно розпіарили провладні "боти", - заявили в Свободі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях серед репатрійованих тіл загиблих виявили тіло окупанта
31 120
Хто і коли збудував Свято-Духівський собор у Чернівцях - з історії храму
22 175
Повалений паркан замінили, а двері зняли: як виглядає Свято-Духівський собор в центрі Чернівців після конфлікту – фото
16 300
У страшній ДТП у Франції загинула також учителька із Чернівців: що про неї відомо
13 934
Неймовірний результат: школяр із Буковини склав НМТ на 200 балів із трьох предметів
8 462
До Чернівців перевезли 50 репатрійованих тіл – репортаж
6 477
На Буковині попрощаються із двома відважними захисниками
6 280
На Буковині затримали лікаря-онколога, який вимагав хабар від матері військового
6 177
Студенти і викладачі, які потрапили в ДТП у Франції, сьогодні повернулися до Чернівців
5 324
На тлі конфлікту довкола собору в центрі Чернівців єпископ Феогност звернувся до вірян
4 961