"Нафтогаз" та "Газпром" підпишуть угоду про знижку на початку року

Новини України / новини
1 063
0
"Нафтогаз" та "Газпром" підпишуть угоду про знижку на початку року

Угоду про зниження ціни газу в першому кварталі 2014 року "Нафтогаз" і "Газпром" підпишуть після 5 січня, заявив віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко

Угоду про зниження ціни газу в першому кварталі 2014 року до 268,5 долара за тисячу кубометрів Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" і російський "Газпром" підпишуть після 5 січня 2014 року.

Як передає УНІАН, про це на брифінгу повідомив віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко.

Він зазначив, що, зокрема, цією угодою буде затверджений коефіцієнт, який забезпечить скорочення ціни газу до 268,5 дол. за тис. куб. м.

Бойко також повідомив, що 5 січня міжнародне цінове агентство Platz надасть інформацію щодо вартості нафти і нафтопродуктів, яка необхідна для визначення ціни газу по формулі з урахуванням діючого дев'ятимісячного лага, після чого буде визначений коефіцієнт. "5-го буде ціна, і до 10-го ми затвердимо коефіцієнт. Коефіцієнт зниження ціни, яка виходить за формулою до 268,5", - сказав Бойко.

Нагадаємо, 17 грудня під час зустрічі президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна в Москві в рамках засідання українсько-російської міждержавної комісії було досягнуто домовленість, що Росія знизить ціну газу для України до 268,5 доларів за тисячу кубометрів із 400 доларів за тисячу кубометрів (середньорічна ціна на російський газ у 2013 році).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: