Янукович зажадав від Азарова список винних у провалі підписання Угоди про асоціацію

Новини України / новини
969
0
Янукович зажадав від Азарова список винних у провалі підписання Угоди про асоціацію

Президент Віктор Янукович очікує пропозицій від уряду щодо відповідальності чиновників за неналежну підготовку угоди про асоціацію з ЄС.

Про це Янукович заявив, звертаючись на Раді регіонів про прем'єра Миколи Азарова.

"Ті чиновники, які не провели відповідні процедури і не узгодили угоду з об'єднаннями товаровиробників, повинні понести за це відповідальність. Я чекаю на Ваші пропозиції", - сказав він Азарову.

Крім того, Янукович вимагає неухильного виконання контрактів, укладених Україною з Росією та Китаєм.

"За будь-який зрив або відхід від дати будете нести відповідальність. Я терпіти цього, що було раніше, більше не буду. Микола Яновичу, Вас особисто хочу попередити: під кожним документом має стояти прізвище відповідальної особи і документ має виконуватися", - сказав президент.

Як відомо, 21 листопада уряд оприлюднив постанову про зупинку процесу підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС, обгрунтовуючи це погіршенням торгівельно-економічних відносин з Росією, а також державами Митного союзу та СНД.

Це дало поштовх масовим акціям протесту в Україні, які продовжуються й дотепер. При цьому однією з головних вимог мітингувальників є відставка уряду.

Янукович неодноразово критикував дану угоду, стверджуючи, що в нинішньому вигляді вона не відповідає національним інтересам. На одному з круглих столів він заявив, що уряд недостатньо детально пояснив бізнесу та громадськості її умови.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.