Уряд України має почути голос народу, - держсекретар США

Новини України / Новини світу / новини
1 372
0
Уряд України має почути голос народу, - держсекретар США

Потужна підтримка європейської інтеграції у містах України була досить неочікуваною.

Про це заявив Державний секретар США Джон Керрі, який почав позапланову прес-конференцію у Брюсселі, де відбувається засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО з коментаря щодо ситуації в Україні.

"Потужна підтримка європейської інтеграції у містах України була досить неочікуваною. Люди ясно висловили свої глибокі переконання. Ми сподіваємося, що український уряд почує голос народу, що прагне свободи та нових можливостей", - зазначив він.

"Водночас ми закликаємо усі сторони вести переговори мирно. Насиллю не місце у сучасній європейській державі. Працювати разом, аби повернути Україну на дорогу європейської інтеграції – ось та мета, у якій сьогодні в Україні всі мають бути зацікавлені. Ми сподіваємося, що це станеться якнайшвидше", - заявив Джон Керрі.

Держсекретар, коментуючи громадське протистояння в Україні, також додав: "Містер Янукович, очевидно, прийняв особисте рішення (під час саміту у Вільнюсі – ред.), з яким не погодився народ".

Тому, за його словами, США рекомендували Європі залишати двері для України відчиненими.

У вівторок, під час засідання міністри закордонних справ країн-членів НАТО ухвалили заяву, у якій висловили своє занепокоєння ситуацією в Україні, засудили насилля проти мирних демонстрантів та закликали усі сторони конфлікту мирно врегулювати ситуацію, що склалася.


"Українська правда"

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
35 671
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
31 731
«Не замінюйте любов ризиком»: на Буковині після смертельної ДТП звернулися до батьків
9 928
Масований удар по Україні: РФ випустила 681 ціль - що відомо
6 589
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
6 530
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
5 995
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома загиблими воїнами
5 772
У Чернівцях стартував кінофестиваль Миколайчук OPEN: понад 80 фільмів і зіркові гості
5 759
У центрі Чернівців руйнується історичний будинок: власника шукає прокуратура
5 433
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
5 060