У "Шустера " не пускали депутатів

Новини України / новини
1 647
0
У "Шустера " не пускали депутатів

Під час зйомок програми Савіка Шустера прямий ефір було заблоковано.

Зокрема, лідерів опозиції Віталія Кличка, Олега Тягнибока та Арсенія Яценюка не випустили в прямий ефір програми "Шустер LIVE" о 20:30, як було заплановано.

Від час реклами, яка була після першої частини програми, лідери опозиції увірвалися до студії і намагалися з'ясувати, чому їх не впускали, пише "Українська правда".

До студії також зайшов Павло Елізаров – акціонер "Савік Шустер Студіо", який, за словами Олега Тягнибока, був на вході і керував охороною. Коли рекламна пауза завершилася, виявилося, що в ефірі телеканалу "Інтер" почався показ російського серіалу. Коли це з'ясувалося, ведучий Савік Шустер в розмові з гостями в студії сказав, що, мабуть, це буде його останній ефір на телеканалі "Інтер" і таким чином він прощається з присутніми.

Між депутатами-регіоналами Оленою Бондаренко, Володимиром Олійником та Олександром Вілкулом, які взяли участь в першій частині програми, а також депутатами від опозиції сталася суперечка. У студії приглушили світло. На час написання новини, програму знову запустили в ефір.

Шустер пояснив, що стався "технічний збій". А щодо інциденту з опозиційними лідерами, яких не впускали, то це сталося через те, що депутати прийшли зарано, зауважив ведучий. Зазначимо, що це не перший скандальний інцидент за довгу історію програми. Так, у травні в прямому ефірі "Шустер Live" розплакалася Інна Богословська. Регіоналка втратила контроль над собою, говорячи про політтехнологів опозиції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують