Євромайдан простояв цілу ніч

Новини України / новини
1 074
0
Євромайдан простояв цілу ніч

У Києві Євромайдан протримався цілу ніч та продовжує своє чергування зранку. Люди підходять до Українського дому, а на Майдані Незалежності представників органів правопорядку поки що більше, ніж мітингувальників, повідомляє ТСН.

Борці за український євровибір збираються з самого ранку. На даний момент в наметовому містечку перебуває близько 300 людей. Але їхня кількість з самого ранку починає зростати. Розважають людей записами українських музикантів.

Мітингувальникам привезли гарячі сніданки та розважають музикою та виступами. На Майдані Незалежності учасники акції вигукують гасло "Міліція з народом!", бо міліції там зібралося справді більше, ніж самого народу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.