Рибак каже, що Рада не проголосує за помилування Тимошенко

Новини України / новини
1 636
0
Рибак каже, що Рада не проголосує за помилування Тимошенко

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що законопроект "Батьківщини" щодо помилування Юлії Тимошенко розглядатиметься у Раді на наступному тижні, і за нього навряд чи проголосує більшість.

Про це повідомляє tsn.ua.

Рибак заявив, що у Верховній Раді не проголосують за індивідуальне помилування Тимошенко. "Закон внесла партія"Батьківщина" про амністію пані Тимошенко. Я не бачу на сьогоднішній день, що Верховна Рада проголосує за таке рішення" , - сказав Рибак. Проте, голова ВР додав, що оцінив компроміси, на які готові йти представники влади і опозиції. На його думку, Рада підтримає закон про лікування Тимошенко за кордоном.

"Зараз у Верховній Раді є три закони. Два закони про лікування за кордоном людей , які відбувають покарання, важко хворіють і не мають можливості в цих установах вилікуватися, щоб цих людей можна було направити , в тому числі, за кордон. Такі закони ми будемо розглядати на наступному тижні... І тоді і по Тимошенко ми зможемо прийняти рішення. Я так дивлюся на компроміси більшості і компроміси в опозиції , що такий закон може бути прийнятий у Верховній Раді", - резюмував Рибак.

Законопроекти щодо лікування Юлії Тимошенко за кордоном мали розглянути ще 24 жовтня. Проте перед розглядом цього питання опозиція заблокувала трибуну Ради, а Рибак оголосив перерву. Нагадаємо, раніше депутати на два тижні відклали вирішення долі Тимошенко. 

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 473
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 155
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 087
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 377
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 953
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 762
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 462
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 247
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 192
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 067