RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
9:1 – "Динамо" розтрощило донецький "Металург"

Нарешті кияни продемонстрували сильну командну гру і порадували своїх фанатів довгоочікуваною впевненою перемогою.

Не завадив тріумфу підопічних Блохіна і головний арбітр матчу Олександр Дердо, який спочатку не поставив у ворота "Металурга" 100% пенальті за гру рукою у штрафному майданчику, а згодом завадив "Динамо" дограти епізод до кінця і не зарахував гол, забитий після свистка, пише champion.com.ua.

Втім, штрафний, який на 20-й хвилині виконав Андрій Ярмоленко все одно запалив на табло НСК "Олімпійський" 1:0, а ще через сім хвилин Джермейн Ленс подвоїв перевагу "Динамо". "Металург" в свою чергу відповів точним ударом Лазича після передачі Мораєса - 2:1, і команди пішли на перерву.

Другий тайм виявився для гостей провальним. Підопічні Блохіна вже на 3-й хвилині тайму забили третій гол у ворота Бандури, а на екваторі тайму Ленс та Ярмоленко оформили по дублю за дві хвилини - 5:1. Шостий гол у ворота "Металурга" провів Лукман Аруна, який класно пробив зі штрафного, влучивши точно у 9-тку воріт "бідного" Бандури.71 і 73 хвилини матчу зробили з Юнеса Беланди першого гравця команди Блохіна, якому вдалося оформити хет-трик - 8:1. Під завісу матчу донецький клуб добив Дьємерсі Мбокані, який і встановив остаточний рахунок - 9:1.

Нагадаємо, що раніше десять м'ячів за гру забивалося лише чотири рази. У сезоні 1996/97 донецький "Шахтар" розгромив запорізьке "Торпедо" (9:1 ) . Ще тричі фіксувався рахунок 7:3. У сезоні 1998/99 "Шахтар" розромив полтавську "Ворсклу", а в 2000/01 та 2007/08 київське "Динамо" впевнено перемогло тернопільську "Ниву" та львівські "Карпати". Рекорд найбільшої перемоги - встояв, адже у сезоні 2010/11 київські динамівці забили 9 м'ячів у ворота маріупольського "Іллічівця".