В Україні збільшується кількість наркоманів

Новини України / новини
1 961
0
В Україні збільшується кількість наркоманів

В Україні щорічно від наркоманії і пов'язаних з нею хвороб, таких як ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, специфічні онкозахворювання, туберкульоз, помирає до 120 тисяч осіб.

Про це свідчать дані незалежних експертів, пише ТСН.

Водночас в світі зараз близько 250 мільйонів хворих на наркоманію (4% населення), від якої щодня гинуть 330 осіб.

В Україні на обліку у МВС перебувають близько 150 тисяч наркоманів, а за даними міжнародних організацій ВООЗ і UNAIDS, тільки ін'єкційних наркоманів у країні налічується близько 425 тисяч.

Згідно з даними різних незалежних експертів, в Україні вживають наркотики від 1 до 1,5 мільйона осіб, при цьому їхня кількість щорічно збільшується на 8-10%. Тільки важкі наркотики вживають 550 тисяч осіб, заявляють у МОЗ.

Щорічно від наркоманії в Україні помирають близько тисячі людей, водночас незалежні експерти говорять про 10-12 тисяч осіб.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
37 584
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 775
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
17 301
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 296
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 797
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
14 118
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 287
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 755
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
6 533
"Йому би жити й жити": загинув захисник із Буковини Степан Татарин
6 372