Під час цієї "торгівельної війни" ми на віки здобуваємо свою економічну незалежність, - Тимошенко

Новини України / новини
1 426
0
Під час цієї "торгівельної війни" ми на віки здобуваємо свою економічну незалежність, - Тимошенко

"Торгівельна війна" з Росією є третім і передостаннім етапом формування повної незалежності України від колишньої радянської імперії. Так вважає ув'язнена екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Першим етапом вона назвала проголошення Незалежності в 1991 році, а другим – формування енергетичної незалежності країни.

"Ми його подолали під час газової кризи 2009 року, в той момент, коли підписали таку "кляту" газову угоду зі справжніми ринковими цінами на газ. Я вважаю, що лише перехід на ринкові ціни звільнив нас від газового рабства", - пояснила Тимошенко в інтерв'ю "Українській правді".

На її думку, свобода не дається безкоштовно, тому болючими є як ринкові ціни на газ, так і фінансові втрати в "торгівельній війні".

"Через економічний біль розриває пуповину своєї залежності від ризикованих, небезпечних, політизованих ринків збуту, які більше схожі на мінне поле, ніж на зону вільної торгівлі", - пояснила політик етап крокування України до повної незалежності.

"Зараз, під час цієї "торгівельної війни" ми на віки здобуваємо свою економічну незалежність від такого непрогнозованого північного сусіда. Не перешкоджайте цьому природному процесу, не піднімайте навколо цього істерії, дайте цій історичній події відбутися. Я не сумніваюся, що з часом наші нормальні торгівельні стосунки з Росією відновляться. Ринок візьме своє. Але це вже будуть економічні стосунки іншої якості, без небезпечної політичної складової, без політичного шантажу та спроб затягнути нас у новітнє рабство", - наголосила Тимошенко.

Вона також додала, що вірить у підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, адже "історичний європейський вибір України вже відбувся".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 092
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
16 622
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
13 569
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
12 472
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
10 520
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
9 492
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
8 017
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
6 191
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
6 135
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 104