Понеділок, 18 серпня 2025

Міністр агрополітики: Росія безпідставно обкладала додатковим митом деякі види українських сирів

Новини України / новини
915
0
Міністр агрополітики: Росія безпідставно обкладала додатковим митом деякі види українських сирів

Митниця Росії необґрунтовано стягувала мито в розмірі 15% за ввезення деяких видів українських сирів.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.

"Буквально три дні тому митні органи РФ почали необґрунтовано стягувати мита за деякі види сирів на митниці в розмірі 15%", - заявив міністр.

Проте зазначив, що зараз стягнення мита припинено.

На думку Присяжнюка, Україна поступово вийде на новий рівень торгівлі після підписання угоди про асоціацію.

"Я переконаний, що нам потрібно мати технічні регламенти та гармонізовані технічні умови з тими країнами, куди ми постачаємо продукцію. Але все-таки я думаю, що попереду у нас цивілізована картина", - зазначив міністр, додавши, що Україна ніколи не виступала ініціатором "торгових воєн".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.