Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко призначив Миколу Чинчина начальником Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України. 
Про це повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України, пише УНІАН. 
Зазначається, що Захарченко поставив перед новопризначеним начальником ГСУ ряд доручень та завдань "щодо усунення проблемних моментів у роботі слідчих підрозділів". 
Міністр наголосив, що "на сьогодні перед слідчим апаратом органів внутрішніх справ поставлені дуже відповідальні завдання - забезпечення дієвої роботи в умовах нового КПК, дотримання конституційних прав громадян та підвищення довіри населення до міліції". 
При цьому Захарченко зауважив, що "залишаються й проблемні питання, які необхідно вирішувати комплексно". За його словами, це стосується розслідування службових злочинів, підслідність яких передана з прокуратури до ОВС, а також інших проблемних питань в діяльності слідчих підрозділів. 
Він побажав Чинчину плідної роботи на відповідальній посаді, успіхів та вагомих здобутків. 
Чинчин народився 31 січня 1977 року в смт Ялта Першотравневого району Донецької області. У 1999 році закінчив Донецький національний університет, у 2004 році – Харківську національну академію ім. Я.Мудрого 
З липня 2002 року по березень 2013 року працював на різних посадах в органах прокуратури. 
У березні 2013 року був призначений заступником начальника Головного слідчого управління - начальником управління розслідування тяжких злочинів МВС України. 
19 серпня наказом міністра внутрішніх справ призначений начальником Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України.