Невдовзі розпочнеться суд на врадіївськими гвалтівниками

Новини України / новини
2 090
0
Невдовзі розпочнеться суд на врадіївськими гвалтівниками

Правоохоронці завершили всі слідчі дії у справі про згвалтування Ірини Крашкової.

Про це "Вістям" заявив адвокат Дрижака Володимир Клименко.

"У справі завершені майже всі слідчі дії, проведені допити та експертизи. Наступного тижня прокуратура області направить обвинувальний акт до Апеляційного суду Миколаївської області для визначення суду, де слухатиметься справа", - сказав він.

Нагадаємо, 26 червня на Миколаївщині зґвалтували і жорстоко побили молоду жінку. Троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну мешканку смт Врадіївка Ірину Крашкову, яка поверталася з дискотеки, і вивезли її у лісосмугу біля села Сирове.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та капітан Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист Сергій Рябиненко.

Поліщук та Рябиненко були взяті під варту, у третього фігуранта справи начебто знайшлося алібі. Однак місцеві жителі вийшли на протести, вимагаючи затримати Дрижака. Під час протестів розгнівані люди розгромили відділок міліції.

На часі всіх підозрюваних затримано.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують