Яценюк вважає, що український флот може захистити Росію

Новини України / новини
1 024
0
Яценюк вважає, що український флот може захистити Росію

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк вважає, що в Криму має базуватися лише український флот.

Про це він сказав журналістам на брифінгу в неділю в Києві біля пам'ятника князеві Володимиру, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю однією з ключових помилок нинішнього президента підписання і ратифікацію так званих Харківських угод. Це неконституційно, це антидержавно й антиукраїнськи. На території Севастополя повинні знаходитися виключно українські військово-морські сили", - зазначив політик.

"Ми в змозі самі себе захищати, і якщо потрібно буде, то ми ще й наших сусідів, я маю на увазі росіян, здатні також обороняти", - підкреслив Яценюк.
Він також звинуватив Партію регіонів в небажанні проводити позачергову сесію Верховної Ради для ухвалення необхідних законопроектів, спрямованих на євроінтеграцію України.

"Ми отримали офіційну відповідь Партії регіонів про те, що вони на позачергову сесію збиратися не хочуть. Це і є відмінність між діями і словами: на словах вони нібито йдуть до Євросоюзу, а на ділі - максимум, що вони зробили - це поїхали у відпустки на територію Євросоюзу", - сказав він.

Яценюк також зазначив, що опозиція запропонувала і опублікувала порядок денний по всіх законопроектах, які необхідно прийняти.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.