Ренат Кузьмін назвав Юрія Луценка дрібним злодієм

Новини України / новини
1 440
0
Ренат Кузьмін назвав Юрія Луценка дрібним злодієм

Перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін називає екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка "дрібним злодієм".

Про це він сказав у коментарі газеті Комерсант-Україна, говорячи про судовий позов Луценка через закриття кримінального провадження щодо посадових осіб Генпрокуратури, що санкціонували його арешт.

"Юрій Луценко був засуджений законно. Законність цього вироку підтверджена декількома судовими інстанціями", - зазначив він.

"Те, що президент помилував його,- висловлення доброї волі Віктора Януковича, це можна назвати перемогою милосердя над справедливістю", - заявив Кузьмін.
"Юрій Луценко — дрібний злодій, який пробрався у владу для того, щоб красти, і він же тепер учить країну, як їй жити?! Це навіть не смішно",— додав Кузьмін.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
9 628
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
6 986
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
5 911
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
5 834
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
5 076
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 051
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
4 536
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
3 830
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
3 069
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
2 738


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.