Weather

В Уряді вирішили перевірити якість імпортного пального

Новини України / новини
1 623
0
В Уряді вирішили перевірити якість імпортного пального

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив міністру доходів і зборів Олександру Клименко забезпечити належний контроль якості імпортованих нафтопродуктів.

Про це йдеться в його дорученні, передає OilNews.

Згідно із документом, доручення стосується також першого віце-прем'єра України Сергія Арбузова.

Доручення було видано у відповідь на звернення Київського клубу автомобілістів до Азарова.

Автолюбителі просили підвищити вимоги до якості всіх нафтопродуктів, що реалізуються в Україні, а не тільки імпортованих.

"Підвищення податків, які впливають на вартість бензину і дизпалива, навіть за умови, що ці гроші будуть використані на ремонт автодоріг, може відбуватися тільки за умови істотного підвищення якості палива та контролю його якості з боку держави", - йдеться у зверненні автомобілістів.

Нагадаємо, нещодавно у Мінфіні заявили, що питання збільшення ставок акцизного податку на паливо потребує ґрунтовного та тривалого аналізу наслідків.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують