Журналісти проведуть мітинг під МВС

Новини України / новини
1 318
0
У понеділок, 20 травня, об 11:00 Незалежна медіа-профспілка та Національна спілка журналістів проведуть під Міністерством внутрішніх справ України (Київ, вулиця Богомольця, 10) акцію протесту щодо відмови розслідувати побиття журналістів. Про це повідомляє НМПУ.

Головне гасло протесту: "Міністре, розслідуй або йди геть!"

"Побиття 18 травня кореспондентки "5 каналу" Ольги Сніцарчук і кореспондента газети "КоммерсантЪ" Влада Соделя далеко не перші в цілій низці подібних злочинів," - вважають організатори протесту.

Нагадаємо, 18 травня близько 14:20 в центрі Києва виник конфлікт між активістами ВО "Свобода" і групою невідомих спортивної статури, який згодом переріс у бійку. В результаті інциденту постраждали журналістка каналу і фотограф видання "КомерсантЪ".

Також раніше повідомлялося, що журналістам вдалося впізнати одного з нападників на журналістку Ольгу Сніцарчук і фотографа Влада Соделя. За даним фактом відкрито кримінальну справу.

Gazeta.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують