На Великдень в Одесі в результаті стрілянини поcтраждали 5 осіб

Новини України / новини
1 907
0
На Великдень в Одесі в результаті стрілянини поcтраждали 5 осіб

У неділю, 5 травня, в міліцію надійшло повідомлення про те, що в одну з лікарень Одеси доставлений 34-річний чоловік з множинними травмами. В цей же час з іншої міської лікарні повідомили, що за медичною допомогою звернулися четверо громадян з пораненнями від травматичної зброї, пише "Кореспондент".

Як повідомили в прес-службі Одеського міського управління міліції, виявилося, що 34-річний чоловік, керуючи автомобілем, проїжджав по вулиці і побачив групу осіб, між якими відбувалася бійка.

Водій зупинив автомобіль і вийшов на проїжджу частину з намірами запобігти хуліганським діям. Його спроби врегулювати конфлікт словесно ніякого результату не дали, у зв'язку з чим він зробив постріл у повітря з травматичної зброї. Однак це дало зворотний ефект - молоді люди, учасники конфлікту, почали його бити. Після чого людина, намагаючись захистити себе, почала стріляти у бік нападників. Тим не менш, це їх теж не зупинило.

Незважаючи на отримані поранення, вони завдали водієві тілесні ушкодження. Чоловікові довелося поспішно відступити з місця події на автомобілі і звернутися за медичною допомогою. Наразі він перебуває в реанімаційному відділенні однієї з міських лікарень.

Учасникам інциденту, які отримали поранення з травматичного пістолета, також надано медичну допомогу.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Триває досудове слідство.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707