П’яний водій збив трьох хлопчиків на пішохідному переході у Нікополі

Новини України / новини
1 213
0
П’яний водій збив трьох хлопчиків на пішохідному переході у Нікополі

П’яний водій автомобіля ВАЗ-2105 збив трьох хлопчиків віком 11-12 років, які перетинали дорогу на пішохідному переході.

У Нікополі Дніпропетровської області на перехресті вул. Першотравневої та просп. Трубників п’яний водій автомобіля ВАЗ-2105 збив трьох хлопчиків віком 11-12 років, які перетинали дорогу на пішохідному переході, повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, усі діти отримали закриті черепно-мозкові травми.

Також у одного з хлопчиків зламане стегно та гомілка, у іншого – плече. Наразі усі потерпілі перебувають у медичних закладах, пише УНІАН.

„Встановлено, що водій знаходився у стані алкогольного сп’яніння, з його автомобіля правоохоронцями було вилучено пляшку з-під коньяку”, - зазначається у повідомленні прокуратури.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом.

Наразі суд визначає міру запобіжного заходу для порушника.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують