В Україні 84 села підтоплено паводком

Новини України / новини
976
0
В Україні 84 села підтоплено паводком

У восьми областях України 84 населених пункти залишаються підтопленими внаслідок весняного паводку і підвищення рівня води, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Зокрема підтопленими залишаються: один н.п. у Вінницькій області, дев'ять н.п. Волинської області, три н.п. Житомирської області, два в Івано-Франківській, 63 у Київській, три у Львівській, два в Рівненській, один в Чернігівській та місто Київ.

За минулу добу рятувальники викачали 72 тисячі 848 куб. метрів води, а всього за період від 2 квітня відкачали 596 тисяч 997 куб. метрів води. У Рівненській області залишається обмеженим рух транспорту через перелив води, а саме в Костопільському, Дубровицькому та Сарненському районах.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують