Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк впевнений, що найближчим часом екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вийде на свободу.
"Ми впевненні в тому, що в найкоротшій перспективі, буквально за тиждень, два чи три, наш політичний побратим Юрій Луценко буде на свободі", - заявив він у Житомирі на мітингу в рамках акції "Вставай, Україно!" в суботу, повідомляє прес-служба "Батьківщини".
"Це ваша заслуга. Це заслуга тих людей, які за нього боролись", - звернувся він до учасників мітингу, пише "УП".
Яценюк наголосив, що завдання опозиції – "щоб і Юлія Тимошенко вийшла на свободу".
По завершенню мітингу він повідомив журналістам, що в неділю в Києві в рамках акції "Вставай Україно!" опозиція збере депутатів місцевих рад щодо рішень, ухвалених під час зібрання провладних депутатів на Банковій.
"На території областей не повинні діяти антидержавні акти, які прийняла Верховна Рада, коли вона голосувала "в буфеті" й коли Рибак робив державний заколот на кшталт ГКЧП", - сказав Яценюк.
Нагадаємо, у п’ятницю уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до президента Віктора Януковича з проханням про помилування Луценка.
Янукович звернувся до Комісії при президентові України у питаннях помилування з проханням невідкладно розглянути звернення Лутковської та колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука.
Автор: Юрій Коверзнєв
Рейтинг:
(голосів: 1)
6-04-2013, 17:30

0

1355
Медики працюють понаднормово, ліжка - в аудиторіях: інф ...
Буковина у "жовтій" зоні карантину: що заборонено
Видавав із себе пасажира і лаявся: на Буковині п’яний в ...
В Україні можуть почати випробувати нову вакцини від ко ...
Одна платіжка за газ: в уряді анонсують зміни для спожи ...
«Це гострий соціальний вибух»: у Чернівецькій міськраді ...
«Не тих саджаєте»: у центрі Чернівців десятки жителів з ...
Українцям можуть підняти вартість електроенергії: скіль ...
Де сьогодні на Буковині не буде світла: список адрес
На Google-картах знайшли острів у формі пеніса