Українські дилери запасаються іномарками, готуючись до введення мита

Новини України / новини
1 927
0
Українські дилери запасаються іномарками, готуючись до введення мита

Імпортери іномарок в Україні почали серйозно готуватися до введення нового 10%-го мита на закордонні авто з бензиновим двигуном, об'ємом 1-1,5 літра та 1,5-2,2 літра.

Як повідомляє "Комерсантъ-Україна", очікується, що нове мито, яке почне діяти з 13 квітня, призведе до підвищення цін на популярні в Україні моделі іномарок на 6,46 % і 12,95% відповідно.

Тож дилери забивають свої склади вже випущеними автомобілями, щоб їх вистачило щонайменше ще на три місяці продажів.

"Завеземо 3,5-4,5 тисячі автомобілів з бензиновими двигунами об'ємом 1-1,5 і 1,5-2,2 літра, щоб якомога довше можна було пропонувати їх споживачам за старими цінами", - сказав виданню представник офіційного дилера Volkswagen в Україні.

Диллер Citroen теж зізнається, що запасається машинами на три місяці вперед. А коли запаси вичерпаються, тут обіцяють замінити популярні моделі на їхні дизельні відповідники. "В наших умовах саме дизельні версії є для нас "тузом в рукаві". Нам не потрібно починати з нуля, дизельні мотори існують практично для всіх ключових моделей Citroen", - каже директор представництва Citroen Україна Лоїк Сібрак.

У свою чергу компанія Ford вирішила зробити ставку на свої автомобілі з економічним бензиновим двигуном об'ємом 0,99 літра, який має назву EcoBoost. Торік його назвали двигуном року в Європі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Прибирають і дорослі, і діти: як чернівчани допомагають розбирати потрощені квартири - відео, фото
7 268
Завтра попрощаються із двома загиблими від ракетного удару у Чернівцях
6 317
Смертельна ДТП: на Буковині водій збив пішохода та втік із місця
5 738
На Прикарпатті попрощались із загиблим внаслідок російської атаки по Чернівцях
5 170
На відновлення та найнеобхідніше: у Чернівцях оголосили збір для допомоги мешканцям, які постраждали від ракетного обстрілу
3 941
У Чернівцях в пошкодженому будинку вікна забивають фанерою, - фото
3 777
«Віримо, що дитина жива»: на Буковині вже 10 діб шукають 15-річного хлопця
3 271
У Чернівцях мешканці допомагають прибрати пошкоджені квартири
3 172
Небайдужих чернівчан закликають допомогти прибрати наслідки російської атаки
2 973
У селі на Буковині відкрили Алею Слави: згадали загиблих воїнів
2 959