Більшість пропонує зняти недоторканність вже в середині квітня

Новини України / новини
1 665
0
Більшість пропонує зняти недоторканність вже в середині квітня

Верховній Раді пропонують прискорити роботу над проектом змін до Конституції щодо позбавлення депутатів недоторканності.

Про це йдеться в постановах близького соратника Андрія Портнова Валерія Писаренка (висуванець від ПР), викладених на сайті Верховної Ради, пише "УП".

Депутат пропонує встановити строк подання пропозицій та поправок до законопроекту – до 5 квітня 2013 року.

Водночас комітети мають їх опрацювати до 12 квітня 2013 року.

Провести розгляд законопроекту на пленарному засіданні Верховною Радою України пропонується до 18 квітня 2013 року.

Відповідно до змін ст. 80 Конституції пропонують викласти в такій редакції: "Народний депутат України не може бути без згоди Верховної Ради України затриманий чи заарештований до набуття чинності обвинувального вироку суду щодо нього".

Як відомо, раніше для притягнення депутата до відповідальності обов’язково потрібна була згода парламенту.

Водночас гарантії недоторканності президента зберігаються. У частині третій статті 105 слова "якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту" пропонується виключити.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують