Голова Ради міністрів Криму радить "свободівцям" не чіпати Леніна у Криму

Новини України / новини
1 665
0
Голова Ради міністрів Криму радить "свободівцям" не чіпати Леніна у Криму

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов не радить представникам ВО "Свобода", які заявили про намір знести пам'ятники Леніну по всій Україні, з'являтися в автономії, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

"Враховуючи те, що партія "Свобода" в Криму має мінімальну підтримку, то ми без заїжджих козачків в Криму розберемося самі, що нам робити. І не раджу нікому приїжджати з якимись екстремістськими проявами", - заявив глава уряду Криму в середу в Сімферополі, коментуючи дії свободівців, які знесли пам'ятник Леніну в Охтирці Сумської області.

"За будь-яке порушення закону наступить відповідальність. Причому досить жорстка, а в Криму ще й моральна велика відповідальність", - підкреслив Могильов.

Нагадаємо, 15 лютого представники Свободи на чолі з народним депутатом Ігорем Мірошниченком демонтували пам'ятник Леніну в Охтирці. Після цієї акції Мірошниченко заявив : "Ми лише виконали закон про декомунізацію, а нам місцеві прислужники окупаційного режиму намагалися довести, що це, бачте, "елемент благоустрою ". 16 лютого сумська міліція почала кримінальне провадження за фактом знесення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
15 330
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
8 359
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
5 992
Проколов колеса, щоб не втік: на Буковині перевіряють співробітників ТЦК через конфлікт
5 278
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
4 889
«Вода чудова. Ідіть купатися»: чернівчани ходять на міський пляж попри заборони
4 090
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
4 064
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
4 024
Сильні дощі та грози: на Буковині зіпсується погода
3 858
Обороняв Батьківщину від ворогів: на війні загинув воїн з Буковини Віталій Майстрюк
3 486