За побитого "Грифона" депутатам світить строк

Новини України / новини
1 706
0
За побитого "Грифона" депутатам світить строк

За фактом опору правоохоронцям депутатами від "Батьківщини" у Апеляційному суді Києва відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, пише "УП".

"Здійснюється досудове розслідування за фактом спричинення тілесних ушкоджень працівникам міліції, які здійснювали охорону правопорядку в суді під час розгляду справи про вбивство Євгена Щербаня", - йдеться в повідомленні.

Міліція нагадує, що 13 лютого в приміщенні зали судових слухань були присутні близько 20 народних депутатів.

"При оголошенні суддею рішення про притягнення Юлії Тимошенко до адмінвідповідальності за прояв неповаги до суду в зв'язку з ухиленням від явки до суду останньої, присутні депутати почали порушувати тишу в залі, голосно вигукуючи невдоволення на адресу судді, чим перешкоджали проведенню судового засідання", - уточнили в прес-службі.

"На неодноразові зауваження та попередження головуючого депутати не реагували та продовжували порушувати тишу в залі", - додали у відомстві.
У зв’язку з цим головуючий суддя Оксана Царевич винесла рішення про видалення присутніх депутатів із залу суду. Виконання цього рішення було доручено працівникам спеціального батальйону міліції "Грифон", які здійснювали охорону громадського порядку в залі суду.

"Будучи незадоволеними таким рішенням судді, кілька депутатів почали штовханину із працівниками міліції. Під час цієї сутички та конфлікту народні обранці спричинили тілесні ушкодження одному з працівників міліції, внаслідок чого він почав втрачати свідомість", - заявили в міліції.
"Згідно з діагнозом медиків, у працівника міліції наявні тілесні ушкодження у вигляді забою-розтягнення м’язово-зв’язувального апарату шийного відділу хребта, забій гортані та вертебро-базилярна недостатність", - йдеться в повідомленні.

13 лютого матеріали за даним фактом були зареєстровані в Солом’янському райуправлінні столичного Главку міліції.

Цього ж дня слідчими Солом’янського РУ відомості про кримінальне правопорушення, кваліфіковане за ознаками ч. 2 ст. 342 КК (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідування.

Ця стаття передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 4 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Трагедія у селі на Буковині: дерево вбило на смерть 19-річного юнака
13 514
У Чернівцях представили нового в.о. заступника начальника ГУ ДСНС: хто він
8 139
Не лосось і не скумбрія: яка недорога риба виявилася найкориснішою для жіночого здоров’я
6 439
У Чернівцях перевізники подають нові тарифи на проїзд у маршрутках: пропонують від 18 до 24 гривень
6 137
"Осипенко набирає людей, яким довіряє": експерт - про кадрові призначення в Чернівецькій ОВА
3 723
На Буковині викрили масштабні крадіжки газу на мільйони гривень
3 364
Вічна шана. Сьогодні на Буковині прощаються із трьома захисниками
3 113
Нова хвиля боротьби з МАФами у Чернівцях: міськрада вимагає демонтувати павільйони хлібокомбінату
2 686
Україна – Швеція: де дивитись вирішальний матч плейоф відбору на ЧС-2026
2 550
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими солдатами
2 388