У Донецькій обласній державній адміністрації офіційно спростовують інформацію, що нібито є шоста жертва катастрофи літака АН-24.
Як офіційно заявили УНІАН у прес-службі ОДА, "внаслідок авіакатастрофи 13 січня в Донецьку літака АН-24, що здійснював чартерний рейс із Одеси, загинуло тільки 5 пасажирів цього рейса. Інформація про нібито загибель ще однієї людини, жителя Донецька, не відповідає дійсності".
У прес-службі також зазначили, що в Донецькій облдержадміністрації всіма питаннями, пов'язаними з цією авіакатастрофою, займався особисто губернатор області Андрій Шишацький, ні він, ні його заступники не повідомляли нікому іншої інформації, крім офіційно розголошеної.
У Донецькому аеропорту також підтвердили загибель тільки 5 пасажирів цього рейса. "Літак сідав на злітно-посадкову смугу, і в момент посадки літака на злітно-посадковій смузі не міг перебувати жодний працівник аеропорту; обслуговування літака, його дозаправлення, все здійснюється не на злітно-посадковій смузі, смуга лише для зльоту і посадки, потім літак супроводжується до зони стоянки, і вже на пероні літак обслуговується", - пояснили в аеропорту.
У прес-службі наголосили, що їм нічого приховувати. "Нашої провини в тому, що сталося, немає, ми максимально відкриті й надаємо всю інформацію...", - йдеться у повідомленні.