На Західній Україні можливі паводки

Новини України / новини
2 078
0
На Західній Україні можливі паводки

Синоптики попереджають про ймовірність перших паводків на заході України ж в найближчі дні.
Як повідомили в Укргідрометцентрі, прогнозується ймовірний підйом рівня води 2-3 лютого на річках басейнів Прута та Сирету на 0,2-0,7 м, на річках Закарпатської області на 0,5-1,5 м, в нижніх течіях річок Латориця та Боржава на 1,0-2,0 м з початковим виходом води на заплаву.

Крім того, в ці ж дні продовжиться підйом рівня води на річках басейнів Сяну, Дністра у Львівській та Івано-Франківській областях на 0,3-1 м, на р. Вишня в районі с.Твіржа Мостиського району та на р. Стрвяж Самбірського району Львівської області у районі с. Лука на 1,2 - 1,7 м.

Також на річках басейнів Західного Бугу, Прип'яті 2-5 лютого очікується подальший підйом рівня води на 0,3-1,0 м, місцями поступове затоплення заплав. "У Любешівському районі Волинської області можливе досягнення позначок початкового затоплення господарських будівель прирічкових населених пунктів", - йдеться в повідомленні Укргідрометцентру.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався