Українці проміняли Єгипет і Таїланд на ОАЕ та Грецію

Новини України / новини
2 356
0
Українці проміняли Єгипет і Таїланд на ОАЕ та Грецію

У 2012 році кількість українців, які виїхали на відпочинок до Єгипту, Туреччини й Таїланду, скоротилася порівняно з 2011 роком, натомість до Греції, Кіпру і ОАЕ – зросла. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України, пише Gazeta.ua.

Дані не враховують мету поїздки. Зокрема, у 2012 році кількість українців, які виїхали в традиційних туристичних напрямах, зокрема до Єгипту, скоротилася на 3,23% порівняно з 2011 роком - до 300 тис. осіб, до Туреччини - на 8,8%, до 598 тис. осіб.

При цьому Держприкордонслужба повідомляє, що кількість тих, хто виїхав у 2012 році до Тунісу, скоротилася в 10 разів - до 200 чоловік, хто виїхав до Таїланду - на 8%, до 23 тис. осіб.

Водночас кількість українців, які виїхали до ОАЕ в 2012 році, зросла на 33,3% - до 152 тис. осіб, до Греції - на 23,76%, до 125 тис., до Кіпру - на 17,39%, до 27 тис., до Болгарії - на 12,77%, до 53 тис., до Чорногорії - на 8,33%, до 39 тис., до Ізраїлю - на 2,88%, до 143 тис. осіб.
Нагадаємо, з 1 серпня вступила в силу угода між урядами України й Туреччини, яка передбачає, що громадяни країн зможуть перебувати на території іншої держави без одержання візи до 30 днів з моменту в'їзду.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
37 584
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 775
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
17 301
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 296
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 797
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
14 118
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 287
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 755
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
6 533
"Йому би жити й жити": загинув захисник із Буковини Степан Татарин
6 372