Депозитні вклади українців зросли на 19%

Новини України / новини
1 502
0
Депозитні вклади українців зросли на 19%

Обсяг депозитних внесків населення в банках за 2012 рік зріс майже на 60 млрд грн, або на 19%, - до 366 млрд грн.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів.

"Обсяг депозитів громадян у банках зріс у минулому році майже на 60 млрд грн, або на 19%, а в порівнянні з 2009 роком - на 155 млрд грн, або на 73%. Депозити населення в банках сьогодні досягли 366 млрд, що майже збігається з річним доходом держбюджету", - сказав Азаров.

Раніше повідомлялося, що зростання вкладів громадян в портфелях банків викликає тривогу з боку НБУ. Регулятор планує вимагати нарощування капіталу установ зі статусом ощадних. Це стане проблемою для багатьох банків, у яких немає альтернативних джерел фондування.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.